piątek, 24 listopada 2017

24 listopada 2017 -- Różnica ubezpieczenia zdrowotnego od ubezpieczenia niezdolności do pracy

A. Ubezpieczenie zdrowotne jest do celów zapłacenia za wszelkiego rodzaju usługi medyczne w celu przywrócenia nam zdrowia.
B. Ubezpieczenie niezdolności do pracy jest do celów zapewnienia nam egzystencjalnego istnienia w momencie gdy przywrócenie nam zdrowia nie jest możliwe.

Arkadiusz Kasprowski.CH doświadczony doradca ubezpieczeniowy, żyjący w Szwajcarii od 36 lat.

Jeżeli jesteś przekonany, że stary, doświadczony lekarz może Tobie lepiej poradzić i pomóc niż  młody i niedoświadczony. 
Jeżeli uważasz, że stary, doświadczony adwokat może Tobie lepiej poradzić i pomóc niż  młody i niedoświadczony. Jeżeli jesteś przekonany, że stary, doświadczony rzemieślnik może Tobie lepiej poradzić i pomóc niż  młody i niedoświadczony. Jeżeli uważasz, że stary, doświadczony trener może Tobie lepiej poradzić i pomóc niż  młody i niedoświadczony. 
Jeżeli jesteś przekonany, że stary, doświadczony ogrodnik może Tobie lepiej poradzić i pomóc niż  młody i niedoświadczony. Jeżeli uważasz, że stary, doświadczony architekt może Tobie lepiej poradzić i pomóc niż  młody i niedoświadczony. Jeżeli jesteś przekonany, że stary, doświadczony doradca inwestycyjny może Tobie lepiej poradzić i pomóc niż  młody i niedoświadczony. 
Jeżeli uważasz, że stary, doświadczony doradca finansowy i ubezpieczeniowy może Tobie lepiej poradzić i pomóc niż  młody i niedoświadczony to weź w dłoń komórkę i zadzwoń do mnie. 

079 669 23 32  

http://www.ubezpieczenie.ch